RSS

20 Ekim 2012 Cumartesi

Doa Kozmetik ile 2 kişiye shea butter ve doğal gülsuyu hediye ediyoruz


Doa Kozmetik ile 2 kişiye shea butter ve doğal gülsuyu hediye ediyoruz


Bu Muhteşem Bayram Hediyesi sizin olsun Katılımlarınızı bekliyoruz!! 


 Denizada Kozmetik firması 2010 yılında doğal kozmetik   üretimi yapmak üzere Ankara’da faliyetine başladı yapılan araştırma ve çalışmalar DOA ürünlerini açığa çıkardı. DOA markası, kendi alanlarında uzman kişilerin bir araya gelmesiyle doğaya ve insana katkı sunmak adına oluşturulmuştur. DOA’nın fiyat politikası ve erişebilirlik ilkesinin kaynağı bu birlikteliktir.

ERİŞEBİLİRLİK:
Günümüzde hızla artan nüfus beraberinde mal ve hizmet talebini arttırmıştır. Artan taleple birlikte, ürünler en ucuz hammaddeler ve kolay tekniklerle üretilmeye başlanmıştır. Ucuz ve kimyasal hammaddelerle üretilen ürünlerin insan sağlığına olumsuz etkisini bilen tüketiciler doğal hammaddelerle üretilen ürünleri tercih etmeye başladıkça, doğal ve organik pazarlar doğdu. Çoğu zaman doğallıkla bile alakası bulunmayan ürünler bu pazar ve pazarlama kanallarında, normalin 5 misli fiyatına satılmaya başlamıştır.
ŞUAN KAMPANYADA OLAN DOA MARKASI ÜRÜNLER


 BİRBİRİNDEN GÜZEL VE HOŞ DUŞ JELLERİ
DOA ürünleri, doğal bitki yağları, meyve özleri ve esansları kullanılarak, mümkün olan en doğal malzeme ve el işçiliği ile üretilmektedir.
DOA ürünlerinde zararlı hiçbir kimyasal madde kullanılmaz.
DOA başta bitkisel sabun, şampuan, katı parfüm ve krem çeşitleri olmak üzere yüzlerce farklı ürünle size ve sevdiklerinize doğanın tazelik ve canlılığını aktararak, sizleri doğadan gelen güzellikle tanıştırmayı hedeflemektedir.
DOA ürünleri, ev ekonomisine katkı sunulabilmesi amacıyla, evlerde ev hanımları tarafından paketlenmektedir.
DOA ürünleri çevreye gösterdiği duyarlılığı, dünyamızı paylaştığımız diğer canlılara karşı da göstermektedir, ürünlerimizde trans ve hayvansal yağlar kullanılmamaktadır. DOAayrıca seçim hakkı bulunmayan hayvanlar üzerinde yapılan kozmetik araştırmalarına da karşıdır.
DOA ailesi, kendi gösterdiği çevre duyarlılığını, siz sayın kullanıcılarından da beklemektedir, duyarlılığınızı maksimum geri dönüştürülebilir malzemeyle üretilen boş ürün ambalajlarımızı çöp yerine geri dönüşüm noktalarına bırakarak, gösterebilirsiniz


aaaa
Veee Hediyemiz 2 kişiye;
Shea butter ve Doğal gülsuyu Hediyemizdir 
 


Şartlarımız ise;

Blogumun izleyicisi olmanız.
 Doa  kozmetik Facebook sayfasını beğenmeniz *Buradan*
  Doa kozmetik Twitter Hesabını Takibe almanız *Buradan*
 Ve son olarak kampanyamızı duyurmanız;
*Blogunuzda paylaşım (+2 çekiliş hakkı)
                 *Facebookta paylaşım (+1 çekiliş hakkı)
                 *Twitterde paylaım (+1 çekiliş hakkı)
  Katıldığınıza Dair Yorum Bırakmanız.
Kargo Değerli Firmamıza Aittir.
Ayrıca ; 

Hiç yorum yok: